Blachy Pruszyński

Blachy Pruszyński

Blachodachówka REN
Blachodachówka REN

Blachodachówka REN to najnowsza pozycja w ofercie handlowej Pruszyński Sp. z o. o. wychodząca naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających klientów – oczekujących solidnego, o wysokiej jakości pokrycia dachowego. Pierwsza na rynku blachodachówka o pochylonym kształcie (przekrój poprzeczny). Swoim oryginalnym wzorem umożliwia wyróżnianie się obiektów na tle innych i płynne wkomponowanie się w otaczające je środowisko. Kształt (mniejsza skłonność do osadzania się zanieczyszczeń), bardzo bogata paleta zabezpieczeń antykorozyjnych (powłoki organiczne i metaliczne) umożliwiają zastosowanie blachodachówki REN w miejscach o dość wysokiej agresywności atmosfery pod względem korozyjnym. Dzięki temu pokrycie dachowe wykonane z tego wyrobu budowlanego może być projektowane na dziesięciolecia bez ryzyka utraty właściwości użytkowych i walorów estetycznych. Szybka oraz ekonomiczna w montażu. Dzięki temu, że jej kształt jest symetryczny montaż może być prowadzony od lewej lub od prawej strony. W trakcie prowadzonych prac dekarskich nie jest wymagany specjalistyczny sprzęt. Wszelkie czynności mogą być prowadzone niezależnie od warunków pogodowych.

Blachodachówka REN także jest dostępna w wersji panelowej, czyli bezpośrednio z magazynu. W związku z tym został skrócony do koniecznego minimum czas realizacji zamówienia.

Dla blachodachówki REN wystawiana jest Deklaracja Właściwości Użytkowych oraz wyrób ten jest znakowany „CE”, co oznacza w praktyce, że może być wprowadzony do zastosowania nie tylko w Polsce, ale także na terenie Unii Europejskiej. Oprócz tego dla wyrobu został wydany Atest Higieniczny, co w praktyce oznacza, że przebywanie w pomieszczeniach obiektów, na których ten wyrób zastosowano nie jest szkodliwe dla życia ludzkiego.

 

Kontakt:

Blachy Pruszyński

Pruszyński Sp. z o.o.
Sokołów, 05-806 Komorów
ul. Sokołowska 32b
tel. 22 738 60 00

Więcej: www.pruszynski.com.pl