Laureaci 2018

CITYDESIGN

CITYDESIGN

Cityfloor Old Town
Citydesign to manufaktura, która od lat zajmuje się produkcją podłóg dębowych. Ręcznie wykańczane podłogi to flagowy, a jednocześnie najbardziej prestiżowy produkt firmy.

 
Zobacz więcej

JONIEC

JONIEC

Ogrodzenie łupane GORC®
Czołowy polski producent ogrodzeń z betonu oraz elementów małej architektury ogrodowej. W branży ogrodzeń i elewacji działa nieprzerwanie od 27 lat.

 
Zobacz więcej

Adore Decor

Adore Decor

Manufakturowe produkty ręcznie robione
Robione ręcznie, oryginalne i luksusowe produkty z Manufaktury Adore Decor podkreślają charakter każdego wnętrza, niczym wirtuoz kształtują wizualny aspekt pomieszczenia.

Zobacz więcej

NowaGala

NowaGala

Wood Design
Jakość w najlepszym stylu – to motto marki Ceramika Nowa Gala, polskiego producenta gresu. Produkty marki cechuje wyjątkowy design i wysokie parametry techniczne, co czyni je doskonałym materiałem do każdego wnętrza.

Ekopur System

Ekopur System

Izolacja natryskowa
Ekopur–system to firma specjalizująca się w wykonywaniu izolacji metodą natryskową pianą poliuretanową, która sprawdza się w budownictwie jako trwała i bezpieczna izolacja.

TK-lighting

TK-lighting

Rodzina lamp FANTASY
TK Lighting – jesteśmy firmą produkującą lampy i oświetlenie o najwyższej jakości oraz o niepowtarzalnych kształtach. Nasze lampy powstają w Polsce tylko z rodzimych, naturalnych komponentów.

Blachy Pruszyński

Blachy Pruszyński

Blachodachówka REN
Największy polski producent stalowych pokryć dachów i elewacji, dostosowując swoją ofertę do wymogów architektów oraz oczekiwań klientów, każdego roku rozszerza asortyment oferowanych produktów.

Niebawem ujawnimy kolejnych laureatów