Valevsky

Valevsky

Kolekcja GLAMOURKolekcja GLAMOUR

Valevsky Home Jewerly jest producentem ręcznie wykonywanych designerskich stolików, lamp i dodatków. Meble na bazie stali wykańczane są na wiele sposobów, z jubilerską dbałością o szczegóły. Oświetlenie i dodatki uzupełniane są o szlachetne materiały takie jak marmur, skóra, drewno, które wprowadzają nutę luksusu. Każdy element wykonywany jest ręcznie przez mistrzów w swoim rzemiośle według indywidualnych projektów Kingi Valevsky. Wszystko dzieje się w polskiej fabryce w stylu ….Boutique Factory….

Valevsky Home Jewerly to zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce designerskie lampy, stoliki, konsole, akcesoria i dodatki. Są one dla wnętrz tym, czym piękna biżuteria dla kobiety – podkreślają styl, dodają blasku, zdobią i zwracają uwagę.
Perfekcyjna jakość, unikatowe wzornictwo, glamour wykończenia (złoto-srebro-miedź) produktów Valevsky dodadzą blasku każdemu wnętrzu. Dopraw swój projekt szczyptą luksusu.

Valevsky Home Jewerly to doskonały partner w biznesie dla architektów, projektantów wnętrz, salonów meblowych i innych firm. Wykonujemy meble i dodatki na zmówienie oraz według powierzonych nam projektów.

 

Szybki kontakt:

Valevsky

Valevsky
ul. Grodziska 15A
05-870 Błonie

Więcej: www.valevsky.com