Toptextil

Toptextil

Kolekcja tkanin obiciowych Senegal to przykład nowego, innowacyjnego podejścia do tworzenia mebli. Zestawienie wielu wariantów krat i kilku rodzajów pasów sprawi, że każdy może poczuć się jak designer i zaprojektować swój wyjątkowy i niepowtarzalny mebel.

Kilka wersji kolorystycznych pozwala na dopasowanie kolekcji do każdego wnętrza. Mając do dyspozycji tylko jedną kolekcję stworzyć można własne połączenie wzorów bez obaw o niedopasowanie, ponieważ kolekcja podzielona została na 9 grup kolorystycznych – od klasycznych brązów, poprzez błękity, pastele, a nawet odważne kompozycje granatu i czerwieni, w ramach których z pozoru różne wzory materiału idealnie pasują do siebie na meblu.

Cała kolekcja stworzona została w najwyższej jakości, co potwierdzają atesty z Instytutu Włókiennictwa. Jej dodatkowym atutem jest odporność na żarzący się papieros zgodnie z normą PN-EN 1021-1:2014-12, który gwarantuje, że układ tapicerski odporny jest za tlenie, a nawet zapłon płomieniem, którego źródłem jest tlący się papieros – najczęstsza przyczyna pożarów w domach.

Więcej: www.toptextil.pl

Toptexil
Toptexil