Seart

Seart

Kolekcja Anse to bogaty wybór mebli do zaaranżowania niepowtarzalnej i klimatycznej sypialni. Szeroką ofertę mebli sypialnianych z kolekcji Anse cechuje ogromna dbałość o każdy detal. Niezwykle stylowe, niepowtarzalne i doskonale wykonane meble z drewna sosnowego to gwarancja jakości, wytrzymałości oraz odporności na wszelkie uszkodzenia. Sosnowe korpusy mebli w kolorze jaśminowym pokryte zostały kryjącym, półmatowym lakierem. Natomiast wieńce i blaty z drewna dębowego w kontrastowym kolorze kawy nadają całości oryginalnego wyglądu. Poddanie blatów procesowi strukturyzacji sprawiło, że uwidoczniła się ich nietuzinkowa forma. Wieńce i blaty w odcieniu kawy w zestawieniu z jaśminowymi korpusami oraz uchwytami ze starego złota tworzą niepowtarzalną kolekcję mebli Anse.

Meble z kolekcji Rustyk Sosnowy to gwarancja doskonałej jakości wykończenia oraz nowoczesnej stylistyki łączącej w sobie elementy retro z współczesną funkcjonalnością oraz dbałością o szczegóły. To meble dla wszystkich wielbicieli stylu retro i nie tylko!
Szeroka gama produktów z kolekcji Rustyk Sosnowy wykonanych z drewna sosnowego zabezpieczona została woskiem w kolorze brązowym, co nadaje im niepowtarzalnego oraz unikatowego charakteru. Poprzez zastosowanie zaokraglonych blatów, bryły mebli nabrały subtelnego wyglądu. Solidne, masywne kształty, ozdobione ręcznie kutymi, masywnymi uchwytami i zawiasami – w taki sposób można scharakteryzować meble z kolekcji Rustyk Sosnowy.

Seart - kolekcja Anse
Meble z kolekcji Anse

Seart - kolekcja Rustyk
Meble z kolekcji Rustyk

Więcej: www.seart.pl