PROFBUD

PROFBUD

Profbud to firma deweloperska, która stawia na najwyższą jakość i oferuje swoim Klientom mieszkania szyte na miarę. Dziś na rynku nie wystarczy po prostu dobrze budować; korzystanie z najlepszych materiałów to też za mało. Kupując mieszkanie, Klient kupuje bowiem przestrzeń do życia, w której spędzi nawet kilkadziesiąt lat.

My to wiemy, dlatego kładziemy szczególny nacisk na dopracowanie wszystkich detali: od przestrzeni wspólnych po elementy małej architektury, od skrzynek na listy po place zabaw. Chcemy, aby każdy, kto kupi mieszkanie na jednym z osiedli firmy Profbud, poczuł się tam dobrze. Żeby myślał ciepło o swoim nowym domu i z dumą zapraszał tam przyjaciół, a w ciepłe letnie popołudnia mógł usiąść na patio i w dyskretnej przestrzeni poczytać książkę, patrząc na zieleń. Dla firmy Profbud nie liczy się krótkoterminowy zysk, ale budowanie długoterminowych relacji – wszystkie nasze osiedla oferują serwis posprzedażowy.

Nasze inwestycje zlokalizowane są w Warszawie, obecnie budujemy w trzech dzielnicach: na Bemowie, Bielanach i na Pradze. Wyróżnione certyfikatem Home Zone Osiedle Praha to pierwsza inwestycja firmy Profbud w prawobrzeżnej części Warszawy. Oferuje ono najwyższą jakość w przystępnej cenie. Obecnie realizowany jest II etap budowy, w ramach którego powstaną 144 mieszkania o powierzchni od 32 m² do 75 m². Do dyspozycji mieszkańców będą m.in. parking podziemny, patio z roślinnością, indywidualnie zaprojektowany plac zabaw oraz windy dostępne z każdego poziomu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępnych mieszkań: http://www.profbud.info/praha2/mieszkania

PROFBUDOsiedle Praha

Więcej: http://www.profbud.info/