OMNIRES

OMNIRES

Omnires Fresh to ekskluzywna seria armatury łazienkowej zaprojektowana przez brytyjskiego projektanta Martina Yonga, oparta o geometryczne kształty trapezu i prostokąta. Bogaty wybór produktów w tej kolekcji pozwala na kompleksowe i spersonalizowane wyposażenie każdej łazienki.
Bateria umywalkowa występuje w dwóch wymiarach: standardowym i wysokim. Głowice tych produktów posiadają 7-stopniowy regulator maksymalnej temperatury wypływającej wody, który zapewnia oszczędność energii i ochronę przed poparzeniami, jak również ogranicznik przepływu wody, który może znacząco zredukować jej zużycie. Głowice o tych samych właściwościach występują również w bateriach bidetowych, prysznicowych oraz wannowych . Dodatkowo, wszystkie baterie sztorcowe posiadają puszkę montażową ułatwiającą instalację.

Geometryczne kształty baterii z serii Fresh uwydatnia perlator ukryty w korpusie, który ponadto usprawnia przepływ wody. Przydatną funkcją tego perlatora jest regulacja, która pozwala na dopasowanie kąta strumienia wypływającej wody (7 stopni w dowolnym kierunku od osi pionowej). Dodatkowo, do wszystkich baterii umywalkowych dołączamy gratis opcjonalny perlator (Neoperl Cascade SLC PCA), który daje możliwość dodatkowego zmniejszenia zużycia wody. Wymiana perlatora przy pomocy dołączonego kluczyka trwa kilka sekund. Wszystkie baterie umywalkowe z tej serii pracują w oszczędnej klasie przepływu ‚A’ (przepływ wody ≤ 0,25 l/s).

Bateria wannowa wolnostojąca to idealne rozwiązanie dla coraz bardziej popularnych wanien wolnostojących, montowanych w podłodze z dala od ścian. Bateria wannowa wolnostojąca posiada łatwy system montażu, który maksymalnie skraca czas potrzebny do zamontowania baterii. Inną alternatywą dla bardziej typowych rozwiązań ściennych jest bateria wannowa 4-otworowa, montowana na rancie lub półeczce obok wanny. Bateria wannowa wielootworowa wykorzystuje w swej konstrukcji bardzo wytrzymały, stalowy wężyk przejściowy łączący się ze specjalnym typem węża prysznicowego z końcówką M15/1. W przypadku ewentualnej awarii węża prysznicowego jego demontaż i wymiana nie wymagają odsuwania wanny.

Coraz popularniejszym wyborem klientów jest bateria termostatyczna, pozwalająca na precyzyjne ustawienie pożądanej temperatury wypływającej wody (np. 38 ° C). W serii Fresh to rozwiązanie zostało zastosowane w dwóch bateriach: FR7136 i FR7138/6. Bateria 3-wyjściowa pozwala na podłączenie więcej niż dwóch odbiorników wody (np. oprócz rączki prysznicowej i deszczownicy możemy podłączyć również dysze boczne).

Wszystkie baterie z serii Fresh posiadają 10-letnią gwarancję na szczelność korpusu.

OmniresArmatura Fresh

Więcej: http://www.omnires.pl/