NEW TRENDY

NEW TRENDY

NEW TRENDY jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się polską firmą, która oferuje kabiny prysznicowe o wysokiej renomie i uznanej pozycji na rynku. Finalny produkt to efekt perfekcyjnego połączenia dwóch sił: wiedzy z zakresu nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz designu na światowym poziomie.

Kolekcja kabin NEW MODUS przenosi w świat nowoczesnej łazienki, która urzeka pięknem i doskonałością rozwiązań. Wysoka jakość materiałów i dbałość o detale gwarantuje poczucie komfortu, harmonii i luksusu. To piękne i funkcjonalne kabiny typu walk-in idealne dla osób ceniących ponadczasowy design.

Szeroka oferta wariantów produktu sprawia, że do każdej, nawet najbardziej nietypowej łazienki, znajdziemy idealne rozwiązanie. To także kabina skrojona na miarę potrzeb, dzięki możliwości zamówienia jej w wymiarze niestandardowym.

Prysznic musi przede wszystkim zapewniać wygodę użytkowania, ale także być niezawodny, bezpieczny i trwały. Kabina NEW MODUS posiada wypełnienie z hartowanego szkła o grubości 8 mm, co gwarantuje wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Transparentne ścianki pokryte zostały niewidzialną dla ludzkiego oka powłoką ochronną Active Shield. Wykonana w tej unikalnej technologii, idealna gładka powierzchnia szkła nie pozwala na osadzanie się kamienia i zapewnia utrzymanie produktu w czystości bez trudu.

Styl kolekcji NEW MODUS idealnie wpisuje się w wystrój łazienki o nowoczesnym jak i tradycyjnym charakterze. Produkt prezentuje się lekko i subtelnie czyniąc łazienkę wyrafinowanym i nowoczesnym pokojem kąpielowym. NEW MODUS – Odkryj luksus w swojej łazience.

New Trendy

New Trendy

New Trendy

Więcej: www.newtrendy.pl