Magic Home by Fargotex

Vinotti meble

Tkaniny z kolekcji Magic Home wyposażone są w zaawansowany system ochrony Easy Clean, dzięki któremu wszelkie plamy łatwo poddają się procesowi czyszczenia, bez naruszania unikalnej struktury materiału. To sprawia, że za pomocą trzech prostych kroków, w łatwy sposób usuniesz większość zabrudzeń. Wystarczy nanieść na plamę trochę wody i odsączyć zabrudzenie za pomocą papierowego ręcznika. W przypadku uporczywych zabrudzeń należy użyć wody z mydłem i pozostawić do wyschnięcia. W przypadku eco-skór zabrudzonych długopisem wystarczy posłużyć się szkolną gumką lub alkoholem etylowym.

Niektóre tkaniny z kolekcji Magic Home wyposażone są w dodatkową apreturę Easy Life, która dzięki teflonowi sprawia, że tkaniny nie wchłaniają rozlanych substancji, pozostawiając krople na powierzchni materiału. Ta innowacyjna struktura w znacznym stopniu ułatwia czyszczenie – rozlaną kawę czy wino wystarczy odsączyć ręcznikiem papierowym.

Stylowe, zachwycające bogactwem kolorów kolekcje to idealne połączenia, które stworzą unikalny klimat w każdym domu. Bogata gama kolorów sprosta nawet najbardziej wyszukanym aranżacjom, nadając wnętrzu niezwykle ważne walory estetyczne jak i użytkowe.

Więcej: http://fargotex.pl/