KRAUSE

KRAUSE

Firma Krause to Wykonawca projektów dla klientów indywidualnych, inwestorów obiektów komercyjnych, inwestycji użyteczności publicznej w kraju i za granicą. Realizuje projekty i rozwiązania stworzone tak, by Klient mógł wybrać to co dla niego najważniejsze, komfortowe i bezpieczne przez wiele lat.

KRAUSE to:
• 10 lat doświadczenia w wykonywaniu różnego rodzaju produktów z materiału Solid Surface: blatów kuchennych i łazienkowych, lad, elementów mebli, okładzin ściennych, elewacji.
• Innowacje w budownictwie dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami technologii Solid Surface i dzięki śmiałym rozwiązaniom projektowym.
• Zespół specjalistów oraz profesjonalny park maszynowy do produkcji materiałów Krause
• Doradztwo i wsparcie techniczne

Sygnowane marką KRAUSE produkty to solidne powierzchnie, oferujące nadzwyczajne możliwości aranżacji, służące swoim użytkownikom przez długie lata. Dobre właściwości materiału to przede wszystkim to, że jest trwały, daje możliwości kształtowania , jest termoformowalny i plastyczny, odporny na uderzenia i środki chemiczne, przybiera temperaturę otoczenia dzięki czemu jest przyjemny i ciepły. Materiały Krause zachowują ładny wygląd gładkich powierzchni i niewidocznych łączeń, są nieprzesiąkalne, nie pochłaniają wilgoci. Produkt nie ulega przebarwieniom, jest antybakteryjny i przyjazny dla zdrowia co czyni go łatwym w utrzymaniu czystości.

Nieograniczone kształty, możliwości kształtowania to wystarczające powody by materiał miał nieskończenie wiele możliwości zastosowania. Zalety materiału znajdują wyraz we wnętrzach jak również w przestrzeniach zewnętrznych.

Więcej: http://krause-design.pl/