Insbud

Insbud

W szerokiej ofercie firmy znajdziemy ceramikę i armaturę sanitarną , zlewozmywaki, płytki ceramiczne, chemię budowlaną, farby.

Współpracuje z Generalnymi Wykonawcami , z showroomami, jak również z firmami, które zajmują się kompleksową realizacją wnętrz. Oferta firmy jest zróżnicowana, można w niej znaleźć produkty ekskluzywnych marek, w rożnych przedziałach cenowych, dzięki temu każdy potencjalny klient znajdzie produkt odpowiedni dla siebie.

Swoją działalność dystrybutorską prowadzi na terenie całego kraju, współpracuje z największymi wykonawcami, jak również realizuje indywidualne zamówienia, oferując produkty najlepszych marek i sprawdzonej, najwyższej jakości. Doświadczenie, prężny rozwój i ciągłe doskonalenie miały swój wpływ na dobre prosperowanie firmy. Prócz tego zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pracowników, która często uczestniczy w różnego rodzaju szkoleniach, by być na bieżąco z najnowszymi technikami i trendami. Firma organizuje również szkolenia z producentami dla swoich pracowników i odbiorców, tzw. szkolenia produktowe. Dla firmy istotne są solidność, najwyższa jakość i spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

Klient, który odwiedzi siedzibę firmy, może liczyć na kompleksową obsługę, fachowe porady i indywidualne podejście, warto więc zajrzeć do nowo otwartego salonu firmy na warszawskiej Pradze, z efektowną ekspozycją i profesjonalnymi doradcami.

Więcej: http://insbud.waw.pl/