BOTAMENT

BOTAMENT

Płyty brodzikowe BOTAMENT® z fabrycznie wyprofilowanym spadkiem przystosowane są do bezpośredniego układania płytek, jak i mozaiki ceramicznej.
Umożliwiają wykonanie bezprogowej, zlicowanej z podłogą zabudowy brodzika, łączą estetyczny wygląd z możliwością indywidualnego dopasowania do warunków zabudowy.

Wśród zalet produktu warto wymienić: 100% wodoodporność oraz szeroki zakres wymiarów,
jak również dostępność wszystkich akcesoriów niezbędnych do montażu. Płyty brodzikowe BOTAMENT® dostępne są w wariancie z odpływem liniowy oraz punktowym.

Jest to doskonale rozwiązanie, które sprawdzi się w łazienkach prywatnych, jak również obiektach hotelowych, rekreacyjnych, Wellness & SPA. Pozwala na dowolne kształtowanie powierzchni prysznica, dzięki czemu można stworzyć w łazience elegancką i nowoczesną przestrzeń
bez zbędnych progów. Tego typu rozwiązanie umożliwia wydzielenie w łazience poszczególnych stref oraz porządkuje przestrzeń dając architektom nieorganiczne możliwości jej kreowania.
Odpowiednie zaprojektowanie układu płytek na posadzce pozwala uzyskać jednolitą powierzchnię, której dopełnieniem jest jedynie elegancki odpływ liniowy lub centralny wykonany ze stali nierdzewnej. Płyty brodzikowe BOTAMENT® dostosowane są do większości kabin prysznicowych dostępnych na rynku. Sprawdzą się doskonale z kabinami typu walk-in, jak również z tradycyjnymi drzwiami przesuwanymi.

BOTAMENT

BOTAMENT

Więcej: www.botament.com