Bee House Technology

Bee House Technology

Technologia budowlana BEE HOUSE łączy innowacyjne, pełne komfortu i przyjazne dla zdrowia mieszkańców rozwiązania techniczne z ekologią. Jej szczególnym atutem jest możliwość osiągnięcia charakterystyki energetycznej na poziomie domów energooszczędnych bądź pasywnych.

Opracowana przez polską spółkę Ristel technologia to nowość do tej pory niestosowana na europejskim rynku budowlanym.Pozwala ona na budowę
domu energooszczęgnego, bez zastosowania tworzyw sztucznych, w czasie krótszym nawet niż 3 miesiące.Cały proces jest szybki, ekonomiczny i
ekologiczny. Wykorzystywane materiały są w 100% naturalne i sprawdziły się w surowych warunkach klimatycznych np.Syberii czy Skandynawii.
Nowatorskie rozwiązania budowlane pozwalają na budowę domu, który spełnia wszystkie standardy i normy europejskie, odpowiadając jednocześnie na rosnące wymogi i oczekiwania klientów.Oferujemy wykonanie pełnego zakresu prac – od fazy projektowania, poprzez wytworzenie elementów prefabrykowanych, aż po ostateczny montaż na placu budowy. Zróżnicowane wymagania inwestorów są jak najbardziej możliwe,dzięki szerokiemu zakresowi wariantów adaptacji technologii. Zastosowanie nowatorskich rozwiązań pozwala na zmniejszenie kosztów budowy przy zastosowaniu materiałów najwyższej jakości.

“Innowacyjne rozwiązania technologiczne stosowane są na każdym etapie budowy domu – od fundamentu aż po dach, tak aby cały proces był efektywny czasowo i kosztowo oraz aby był ekologiczny.” – mówi Andrzej Dytewski, twórca BEE House Technology, założyciel spółki Ristel.

Więcej: www.beehousetechnology.com