Kapituła 2017

Światowej klasy, wybitni architekci i projektanci

PATRYCJA ZACZYŃSKA

PATRYCJA
ZACZYŃSKA

Autorka m.in. koncepcyjnych projektów wnętrz dla apartamentowca w Warszawie Złota 44 oraz prestiżowego biurowca Q22. Pracowała w biurach architektonicznych w Nowym Yorku i Londynie. Jest członkiem prestiżowego angielskiego stowarzyszenia RIBA.

BOGUSŁAW BARNAŚ

BOGUSŁAW
BARNAŚ

Ukończył Architekturę na PK oraz FH Muenster w Niemczech. Założył BXBstudio. W 2014 Zaliczony do grona 20 najbardziej utalentowanych młodych architektów świata wg wydawnictwa Wallpaper*. W 2015 w gronie 15 najlepszych polskich architektów przed czterdziestką wg Property Design.

TOMASZ RYGALIK

TOMASZ
RYGALIK

Projektant, wykładowca, kurator i doktor sztuki. Ukończył studia magisterskie na Royal College of Art w Londynie w 2005 po których został pracownikiem naukowym w zespole badawczo-rozwojowym przy RCA. Od 2010 pełni funkcję dyrektora kreatywnego czołowych polskich marek meblowych.

PRZEMYSŁAW OLCZYK

PRZEMYSŁAW
OLCZYK

Właściciel pracowni architektonicznej Mobius Architekci. Pracownia została wyróżniona nagrodą magazynu „Wallpaper” w 2008 roku – znalazła się na liście „50 elektryzujących młodych pracowni na świecie”. Ponadto zdobyła wiele nagród i wyróżnień m.in. nagroda World Architecture Community.

TOMASZ SMUGA

TOMASZ
SMUGA

Architekt oraz dydaktyk. Od 2006 roku prowadzi w Krakowie pracownię architektoniczno-konceptualną, Autograf-Studio gdzie projektuje i realizuje wszystko co nietypowe. Laureat wyróżnień w wielu konkursach architektonicznych oraz autor licznych publikacji naukowych. Prywatnie fanatyk minimalizmu.

MONIKA GOSZC-KŁOS

MONIKA
GOSZCZ-KŁOS

Właścicielka biura GOSZCZDESIGN, ukończyła National University of Technologies and Design w Kijowie. Jej projekty były wielokrotnie publikowane w magazynach wnętrzarskich w Polsce i na świecie „Dom&Wnętrze”, „Dobre Wnętrze”, „Beautiful Houses”, „VIVA DECOR”. Przez Dom&Wnętrze, została uznana jako jedna z dziesięciu najlepszych polskich architektów wnętrz.

MACIEJ BIDERMANN

MACIEJ
BIDERMANN

Architekt wnętrz, projektant produktów, stypendysta VSVU w Bratysławie. Posiadacz certyfikatu Zarządzania Zespołem w Procesie Projektowym wydanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Członek Stowarzyszenia Projektantów Form Przemysłowych. Uczestnik wystawy „Faces of Polish Design” w galerii narodowej w Pradze.

SZYMON WOJCIECHOWSKI

SZYMON
WOJCIECHOWSKI

Autor lub współautor wielu znanych projektów architektonicznych, m.in. White Square Office Center w Moskwie, Alchemia w Gdańsku, Galerii Malta w Poznaniu, EC Powiśle w Warszawie. Nagrodzony I miejscem w Konkursie „Profesjonaliści Forbesa 2012″.

TOMASZ BRADECKI

TOMASZ
BRADECKI

Absolwent oraz dydaktyk na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej z doświadczeniem zawodowym w Niemczech i Wielkiej Brytanii. Od 2009 roku wraz z Barbarą Uherek-Bradecką prowadzą STUDIO BB Architekci. W 2015 w gronie 15 najlepszych polskich architektów przed czterdziestką wg Property Design.

DOMINIKA J. ROSTOCKA

DOMINIKA J.
ROSTOCKA

Architekt wnętrz, designer, prezes i główny projektant w Creative Coop Architects. Założycielka Atelier Grzybowska 6/10, Szkoły Produkcji Wnętrz i Designu oraz Fundacji Art&Mind. Wyróżniana w Polsce i za granicą, w tym w 2013 i 2016 roku tytułem Best Interior Design w prestiżowym konkursie European Property Awards.

MICHAŁ URBANIAK

MICHAŁ
URBANIAK

Architekt, fotograf, miłośnik gór, nurkowania i motorów. Współzałożyciel Studio Forma 96. Dzięki odwadze, wizji i konsekwencji, po 25 latach na rynku firma ma trzy studia w Polsce i wyznacza kierunek, w którym zmierza rynek mebli premium. Realizacje Studio Forma 96 to najbardziej ekskluzywne domy i apartamenty w Polsce i za granicą.

ANNA WOJCZYŃSKA

ANNA
WOJCZYŃSKA

W ciągu ostatnich 25 lat jej pracownia Vis-A-Vis zaprojektowała i wykonała kilkadziesiąt wnętrz rezydencjalnych i biurowych dla polskich elit finansowych i ludzi kultury. Słynie z ekstremalnie dopracowanych i wyrafinowanych projektów, których wykonanie nadzoruje w najdrobniejszych szczegółach. Jej wnętrza są ponadczasowe, ergonomiczne i piękne.

II Kapituła

Prezentujemy skład II Kapituły, której celem jest wyłanianie TOP Laureatów z edycji 2017 Certyfikat Jakości „Home Zone – jakość i niezawodność” spośród już odznaczonych firm projektu zasługujących na dodatkowe uhonorowanie.